Špecializovaný obchod Plutvy.sk vám ponúka od roku 2009 výstroj na šnorchlovanie a potápanie od renomovaných výrobcov Cressi a Scubapro patriacich medzi špičku v tomto segmente.

V jednotlivých sekciách obchodu si vyberiete šnorchle, potápačské masky, plutvy, ale aj potápačské sety a šnoorchlovacie sety presne podľa vašej potreby a zamerania. Samozrejmosťou je rýchle dodanie tovaru, kvalifikovaný a skúsený personál pripravený poradiť vám s výberom.

Bratislava šnorchlovanie obchod

Tri dôvody, prečo nakupovať potreby na potápanie a šnorchlovanie v obchode Plutvy.sk:

  • Komunikácia. Kontakt so zákazníkom, empatia, dôvera. Snažíme sa, aby ste sa cítili pohodlne aj pri internetovom nakupovaní. Neviete si vybrať ? Nemáte skúsenosti, alebo čas ? Zavolajte nám, napíšte, pýtajte sa, radi vám pomôžeme. Aj cez víkend.
  • Rýchle dodanie. Skladové zásoby, široký výber, rýchle dodanie kuriérom za 3,90€. Všetky objednávky nad 50€ posielame zadarmo. Tovar skladom expedujeme ešte dnes. U nás si reálne objednáte doobeda, a zajtra máte tovar doma.
  • Nadšenie. Naša vášeň pre potápanie a šnorchlovanie. Každý tovar reálne poznáme, vieme opísať jeho výhody, silné stránky, no vieme aj komu a prečo ho neodporučiť. Venujeme sa tomu, čo nás baví.
  • A mnoho menších dôvodov,ako je rozvoz po Bratislave aj cez víkend, darčeky pre mladomanželov, zľavy pre dôchodcov, študentov, novinky, prekvapeniaPresvedčte sa sami

Šnorchlovanie obchod a eshop